Zabiegi chirurgiczne

W ramach zabiegów chirurgicznych wykonujemy:

  • wycinanie zmian skórnych i tkanki podskórnej
  • wycinanie guzków piersi
  • implantowanie esperalu
  • plastyka wrastających paznokci

Bezpieczne leczenie chirurgiczne w gabinecie Proktolog Nowicki

Stosowane przez nas nowoczesne metody leczenia umożliwiają przeprowadzenie zabiegu w ciągu jednego dnia, co znacznie poprawia komfort Pacjenta. Na konsultacji poprzedzającej zabieg otrzymuje on wszelkie niezbędne informacje dotyczące sposobu przygotowania się do leczenia. Lekarz chętnie wyjaśni także wszelkie ewentualne wątpliwości związane z całą procedurą. Również przed wyjściem do domu chirurg przekazuje szczegółowe zalecenia, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko pooperacyjnego dyskomfortu oraz wystąpienia poważnych powikłań. Chirurgia jednego dnia minimalizuje również stres związany z pobytem w jednostce wykonującej zabieg i niebezpieczeństwo zakażeń.

Chirurgia proktologiczna sposobem na odzyskanie zdrowia

Choroby końcowego odcinka przewodu pokarmowego mogą prowadzić do poważnych objawów i znacząco utrudniać funkcjonowanie. Dlatego w razie zauważenia niepokojących zmian, warto zadbać o profesjonalną konsultację, podczas której chirurg proktolog zaproponuje sposób rozwiązania męczącego problemu. W gabinecie Proktolog Nowicki Pacjenci otaczani są opieką od pierwszych chwil wizyty i przez cały okres mogą liczyć na dyskretną atmosferę oraz poczucie bezpieczeństwa. Rekonwalescencja zależy od rodzaju schorzenia. Wszystkie zasady przeprowadzenia leczenia oraz wskazania na kolejne tygodnie zostaną omówione jeszcze przed zabiegiem. Zazwyczaj lekarz zleca przeprowadzenie kontrolnego badania na kilka tygodni po zabiegu.

Nowoczesne technologie oraz profesjonalizm

Zabiegi chirurgiczne przeprowadzam przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu, którym posługuje się doświadczony lekarz. Pozwala to na dokładne oraz wysoce skuteczne wyeliminowanie chorób, takich jak różnego rodzaju zmiany skórne, guzki piersi, przetoki okołoodbytowe, szczeliny odbytu, hemoroidy czy wrastające paznokcie. W gabinecie wykonuję także implantację esperalu oraz inne zabiegi pozwalające pozbyć się dręczących problemów zdrowotnych w krótkim czasie. Podczas zabiegów stosujemy odpowiednie znieczulenie, by zapewnić Pacjentom jak najlepsze samopoczucie zarówno w trakcie leczenia, jak i po opuszczeniu gabinetu. Otoczenie jest estetyczne i zawsze sterylnie przygotowane.

Jeśli doświadczają Państwo na co dzień nieprzyjemnych dolegliwości, zachęcamy do skonsultowania swoich problemów z lekarzem. W kwestii takiej jak chirurg proktolog Bydgoszcz oferuje miejsce, gdzie każdy Pacjent poczuje się komfortowo – to gabinet Proktolog Nowicki. Serdecznie zapraszamy do umówienia wizyty w dogodnym terminie.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Gabinety konsultacyjne

Rejestracja telefoniczna 602 383 210

Obowiązek Informacyjny

BYDGOSZCZ

CHOJNICE

INOWROCŁAW

TUCHOLA

Powrót